هتل چهارفصل چیانگ‌می

هتل چهار فصل چیانگ‌می چیزی متفاوت از هتل‌هاییست که تا به حال به آن سفر کردید. هتلی لوکس با خدمات کامل که که در میان زمین‌های برنج واقع شده و در آن می‌توان به فعالیت‌های محلی پرداخت که برای کودکان و بزرگسالانی که آن را تجربه نکرده‌اند بسیار جذاب خواهد بود. تجربه‌ای که جای آن در بسیاری از سفرهای تایلند خالیست.

  • هتل چهارفصل

هتل چهارفصل در فاصله‌ی ۲۵ کیلومتری شمال چیانگ‌می واقع است. ترنسفر رایگان فرودگاهی بهترین راه دسترسی به این هتل خاص و متفاوت است و می‌توان اولین اقامتگاه شما در سفر به تایلند باشد. جایی که پیشوازتان با نوشیدنی بومی و حوله‌های مرطوب انجام شده و چمدان‌هایتان را تا ویلاهایتان حمل می‌کنند. در مرکز این اقامتگاه بزرگ، برکه‌ای با مزارع برنج پیرامون آن وجود دارد با پیاده‌راه‌هایی می‌توان بهه استخر، رستوران و مرکز اسپا رسید. کارکنان آن رفتار دوستانه دارند و به سبک تایلند، همیشه لبخند بر لبانشان جاریست.

  • فعالیت‌های هتل چهارفصل

با اقامتی چند روزه در هتل چهارفصل می‌توان کارهای روزانه که توسط اهالی تایلند انجام می‌شود را تجربه کرد. کشاورزی سنتی، شستن بوفالوها در مزرعه، شرکت در کلاس‌های آشپزی تایلندی و دوچرخه‌سواری در محیط کوهستانی اطراف را می‌توان از بهترین تجربیات در سفر به تایلند به حساب آورد. همه‌ی فعالیت‌ها بر اساس اصول حفاظت از محیط زیست و توسعه‌ی پایدار برنامه‌ریزی شده و جزو فعالیت‌های آموزشی و تجربه‌گرا برای کودکان است.

  • اتاق‌ها و ویلاهای هتل چهارفصل

همه‌ی اتاق‌های آپارتمان و ویلاهای هتل در میانه‌ی مزارع برنج و تالاب‌های پرگیاه احاطه شده و تقریباً همه‌ی اتاق‌ها استخری خصوصی داشته و پذیرایی با میوه‌های رنگارنگ استوایی انجام می‌گیرد. طراحی شرقی که در این اتاق‌ها قرار گرفته روح تایلند را در آن‌ها زنده نگه داشته و اقامت در آن را برای همیشه به یاد ماندنی می‌کند.

  • امکانات هتل چهارفصل

اسپای هتل چهارفصل را نیز یکی دیگر از امکانات جالب این هتل لوکس می‌توان به حساب آورد. ماساژ تایلندی با روغن‌های گیاهی و ریلکس کردن در جکوزی آن که جزئی از فرهنگ آسیای شرقی است را باید در این محوطه‌ی زیبا تجربه کرد.

  • خوردنی‌ها و نوشیدنی‌های هتل

رستوران چهارفصل دو رستوران تایلندی و ایتالیایی دارد. رستوران تایلندی با غذاهای آسیای شرقی با بهترین کیفیت آماده‌ی پذیرایی از مسافران است. مسافران با رژیم غذایی خاص نیز می‌توانند از غذاهای متنوع و سفارشی این رستوران استفاده کرده و نگران حساسیت‌های غذایی خود نباشند. رستوران ایتالیایی نیز با ارائه‌ی غذاهای بین‌‌المللی می‌تواند پاسخگوی مسافران مختلف با فرهنگ‌ها و ذائقه‌های متفاوت و خاص باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.