نمایش دلفین‌ها در شهر توریستی وارنا

یکی از جاذبه‌های پرطرفدار شهر وارنا که در سال ۱۹۸۴ افتتاح شده و سالانه گردشگرهای زیادی رو به سمت این شهر می‌کشونه، مجموعه دلفیناریوم وارناست. این مجموعه تنها مرکز دلفین در بلغارستانه که در محوطه باغ دریایی وارنا قرار گرفته و توسط یک تیم معماری به سرپرستی سیمون سارالیو (Simeon Saraliev) در بین سال‌های ۱۹۴۸-۲۰۰۸ ساخته شده. برای آشنایی بیشتر با دلفیناریوم وارنا با «عالی‌گشت» همراه بشید.

این مجموعه مربی‌های خیلی خوب و کاربلدی داره که ضمن راهبری و تربیت این دلفین‌ها، مراقب هستن تا هیچ خطری بازدیدکننده‌ها رو تهدید نکنه.

 دلفیناریوم از اون دست مکان‌هاییه که مناسب کودکانه؛ بنابراین شما می‌تونین با خیالت راحت کودکان‌تون رو به این مجموعه ببرین و یک خاطره شیرینی از این مکان رو تو ذهن‌شون ثبت کنین؛ البته درسته که نمایش دلفین‌ها برای کودکان می‌تونه خیلی لذت‌بخش باشه؛ اما بزرگ‌ترها هم می‌تونن به همون نسبت از نمایش و بازی دلفین‌ها لذت ببرن.

برای رفتن به این مکان باید از قبل بلیط رزرو کنین تا بتونین به مدت ۴۰ دقیقه از نمایش دلفین‌ها و یا حتی شناکردن با اونها لذت ببرید؛ اما بهترین قسمت‌هایی که می‌تونین در این نمایش ۴۰ دقیقه‌ای ببینین شامل:

نمایش نجات مردم توسط دلفین‌ها،

آواز خونی دلفین‌ها،

تیم‌های ورزشی دلفین‌ها،

حرکات اکروباتیک سه گانه دلفین‌ها،

و لمس دلفین‌ها از نزدیکه

سفر خوبی داشته باشید!

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.