معرفی بازار سفر و گردشگری دبی (Arabian Travel Market)

 

بازار سفر و گردشگری دبی نمایشگاهیه که از سال ۱۹۹۵ هر سال در این شهر زیبا برگزار شده. از جذابیت‌های دبی قبلا گفتیم، اما باید بدونیم که این شهر فقط مورد توجه مسافران عادی نیست بلکه تجار و صاحبان مشاغل حرفه‌ای هم به این شهر خیلی علاقه دارن چون دوبی یکی از مراکز اصلی کسب و کار در دنیاست. این نمایشگاه در این ۲۲ سال همیشه یکی از بهترین فرصت‌های تجارت برای شرکت‌هایی بوده که در زمینه سفر و گردشگری دوست دارن با شرکت‌های همکارشون از نزدیک ملاقات کنن. این نمایشگاه امثال از ۲۴ تا ۲۷ آوریل (۴ تا ۷ اردیبهشت) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی دوبی برگزار می‌شه.

 

موضوع نمایشگاه

موضوع اصلی و مورد توجه نمایشگاه امسال، سفر با خانواده است. البته در کنار اون موضوعاتی مثل تکنولوژی سفر، سفر تجاری، سفر لوکس و سفر درمانی هم در نمایشگاه امسال مطرح هستن.

 

 

اطلاعات بیشتر درباره نمایشگاه

در وبسایت رسمی بازار سفر و گردشگری دبی، می‌تونید به اطلاعات خیلی زیادی درباره این نمایشگاه دست پیدا کنید؛ از جمله اخبار، چگونگی حضور در نمایشگاه، معرفی شرکت‌ها، تاریخچه و ویدیوهایی که اطلاعات بیشتری درباره موضوعات مختلف مربط به این نمایشگاه به ما می‌دن.
بازار سفر و گردشگری دبی اولین بار در سال ۱۹۹۵ با همکاری ۵۲ کشور، ۳۰۰ غرفه و حدود ۷۰۰۰ بازدیدکننده کار خودشو شروع کرد. این نمایشگاه امسال با بیشتر از ۲۸۰۰ غرفه از ۸۶ کشور مختلف برگزار می‌شه و پیش‌بینی می‌شه امسال بیشتر از ۲۶۰۰۰ نفر بازدید‌کننده حرفه‌ای از این نمایشگاه دیدن کنن.

سفر خوب و موفقیت‌آمیزی داشته باشید!

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.