دلایل ریجکتی ویزای کانادا

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

021-43635

دلایل ریجکتی ویزای کانادا


جهت اخذ ویزای توریستی ۵ ساله کانادا کلیک کنید.

این مطالب برای متقاضیان اخذ ویزای مولتی کانادا که موفق به اخذ آن نبوده اند

با توجه به شرایط اخیر سفارت کانادا و سخت گیری های متعدد جهت اخذ ویزا ممکن است خیلی از متقاضیان که با توجه به لیست مدارک سفارت از مدارک قوی برخوردار  هستند نیز نتوانند ویزا خود را اخذ نمایند ، البته با شرایطی که سفارت کانادا برای متقاضیان فراهم نموده متقاضیان می توانند پس از رفع موارد مرفوض شده نسبت به بررسی  مجدد  مدارک اقدام نمایند.
خوشبختانه طی انگشت نگاری که متقاضی در یکی از مراکز انجام می دهد ،  تا 10 سال نیاز به انگشت نگاری ندارد  و هزینه 85 دلار کانادا نیز از ویزای ایشان کسر می گردد.
ابتدا چند دلیل که اغلب در نامه مرفوضی متقاضی مشاهده می شود مورد بررسی قرار داده و سپس توضیحاتی درباره نت آفیسر ویزا (GCMS)  خواهیم داد.

در اینجا قصد داریم به برخی از دلایلی که اغلب منجر به ریجکتی ویزای کانادا می شود اشاره کنیم و اگر قبلاً در این مسیر نا موفق بوده اید شما را تا اخذ ویزا راهنمایی کنیم.

تاریخچه سفر (Travel History) :

تاریخچه سفر یکی از اصلی ترین مواردی است که در اکثر پرونده ها مشاهده می شود و منظور کثیرالسفر بودن و د اشتن ویزا های مفید از یکی از مسیر های شنگن ، آمریکا ، استرالیا  می باشد شما در این بخش باید افسر ویزا را متقاعد کنید که شما شخصی هستید که علاقه مند به سفر هستید خیلی از متقاضیان به دلیل اینکه قبلا  1 یا 2 ویزا شنگن داشته اند به این باورند که حتما باید ویزا شوند ولی نامه ایشان سابقه سفر مبنی می شود ، موارد بسیاری در این زمینه وجود دارد که صرفا یک ویزا شنگن نمی باشد.

گره خانوادگی در کانادا و کشور محل اقامت (Family Ties) :

در این مورد، زمانی که سفارت کانادا تشخیص می دهد که کل اعضای یک خانواده قصد گرفتن ویزای این کشور را دارند، به احتمال زیاد درخواست ویزای کل خانواده را رد می کند، زیرا اینگونه استدلال می کند که مسافران هیچ تعلقات خانوادگی جهت بازگشت ندارند. بنابراین توصیه ما به شما این است که ابتدا تعدادی از اعضا و سپس دیگر افراد خانواده برای گرفتن ویزا اقدام نمایند.

هدف از سفر (Purpose of visit) :

هدف از سفر در موارد توریستی صرفا   توریست ،  تحصیلی صرفا  تحصیل و سپس بازگشت به ایران می باشد در این مورد شما نتوانسته اید افسر ویزا را متقاعد کنید که  پس از پایان مدت  ویزا  خاک کشور کانادا را ترک می نمایید ، بسیاری از متقاضیان بر این باورند که دعوتنامه دلیل ایراد پرونده می باشد که تصوری غلط است و دعوتنامه شاید 10% در گرفتن ویزا شما نقش داشته باشد غیر از موارد دعوتنامه خانوادگی ، بیشترین نقش را مدارک شما در اخذ ویزا دارد.

سرمایه شخصی و وضعیت مالی (Personal Assets and financial Status) :

در این مورد  که از مدارک ارائه شده مالی ایراد گرفته شده است و آن به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله  واریزی ناگهانی ، هماهنگ نبودن میزان حقوق با پرینت حساب و در کل متقاعد نشدن افسر ویزا از برآمدن از مخارج سفر شما در زمان مدت اقامت.

زمان اقدام مجدد :

خوشبختانه در مورد مرفوضی ویزا کانادا با توجه به ایمیلی که دریافت خواهید کرد پرونده قبلی شما بسته شده و دوباره می توانید نسبت به وارد نمودن پرونده جدید اقدام نمایید ، و اعتراض در مورد ویزا کانادا خیلی تاثیر گذار است و پیشنهاد می شود ابتدا علت اصلی مرفوضی ویزا را بیابید سپس با دید باز نسبت به تکمیل مدارک و ارسال مجدد اقدام نمایید.

معرفی نت آفیسر (GCMS) :

نت آفیسر خدمت جدیدی است که سفارت برای متقاضیان در اختیار گذاشته است  تا با راهنمایی بیشتر و اشاره به مشکل پرونده برای اقدام بعدی شما با دقت بیشتری نسبت به تکمیل مدارک اقدام نماید. به دلیل اینکه مواردی که شما در نامه مشاهده می کنید تماما به صورت کلی بوده و اشاره دقیقی به مشکل نشده و همچنین در برخی از موارد متقاضی تمام شرایط را دارا است و به دلیل موضوعی که برای فرد نیز جای سوال است مرفوضی می شود ، پیشنهاد ما قبل از هر اقدام حتما اخذ نت آفیسر ویزا می باشد که علت بسیاری در اخذ ویزا گذشتن از مدت ریجکتی اقدام جدید می کنند.
نت آفیسر توسط یک شخص کانادایی  و یا وکیل پیگیری می شود ، به صورت  نامه ای می باشد که دارای  40 صفحه  است که در آن تمام مکاتبات بین وکیل و افسری که پرونده شما را هنگام ویزا مورد بررسی قرار داده است می باشد که در آن به صورت شفاف تر درباره  این مورد  که از شما ایراد گرفته شده توضیح می دهد.

تعرفه نت آفیسر ( GCMS ) :

پیشنهاد ما به عنوان مجموعه ای که چندین سال در این زمینه فعالیت داشته است ، نگرانی بابت اقدام مجدد نداشته باشید. بسیاری از متقاضیان در بار دوم یا حتی سوم موفق به عبور از سد ریجکتی به اخذ ویزا شده اند  ولی حتما از نت آفیسر برای یکی از افراد خانواده ( زیرا تمامی اعضا ء در یک پرونده به صورت مشابه مرفوضی می شوند ) استفاده نمایید  ، هزینه نت آفیسر 70 دلار می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر
در رابطه با این خدمت جدید با کارشناسان عالی گشت تماس حاصل فرمایید

عالی گشت می تواند در مسیر رسیدن به هدفتان مشاور خوبی باشد.
09122046276-43635-021

ویزای مولتی کانادا

وقت سفارت فوری

ویزای مولتی فرانسه

آدرس های اینترنتی :

www.blog.aaligasht.com

www.aaligasht.com

www.instagram.com/aaligasht

www.telegram.me/aaliigashtFacebook


Twitter


Instagram


Telegram

آدرس دفتر :

سهروردی شمالی، نرسیده به میدان پالیزی، پلاک 683

021-43635

09122046276

Leave A Reply

Your email address will not be published.