با خطوط هوایی قطر آشنا شوید

خطوط هوایی قطر را می‌توان یکی از لوکس‌ترین و خوش خدمت‌ترین شرکت‌های هواپیمایی در کنار هواپیمایی عمان ایر دانست. کابین‌های خصوصی فرست کلس، فضای راحت و تکنولوژی ارتباطی برتر در بیزینس کلس و صندلی ‌های راحت و تفریحات دیجیتال کلس اکونومی با بیش از ۴۰۰۰ آیتم سرگرمی بهترین ساعات پروازی را به شما هدیه می‌دهد.

خطوط هوایی قطر

فیلم‌های متنوع از سراسر جهان، سریال‌های آنلاین تلویزیونی، بازی‌های متنوع و آلبوم کامل موسیقی جهان از دیگر امکانات این خطوط پروازی در سراسر جهان است.

خطوط هوایی قطر

سرویس‌هایی چون: سرویس‌های  CIP و VIP ترنسفر، خدمات حمل و نقل بار، سرویس‌های کودک و سفر برای افراد توانخواه، فروشگاه کالاهای بدون گمرک در طول پرواز، خدمات اجاره‌ی ماشین در سراسر دنیا، امکان رزرو هتل و تورهای گردشگری در کشور قطر از دیگر امکانات این خطوط پروازی است.

خطوط هوایی قطر

یکی از امکانات جالب قطر ایرویز، امکان سفارش رژیم غذایی خاص برای افراد در پروازهای فرست کلس و بیزینس کلس است. در صورت حساسیت به ماده‌ی غذایی خاص یا ممنوعیت نسبت به مواد خاص کافیست از ۱۴ روز تا ۲۴ ساعت قبل از پرواز موارد را در سایت قطر ایرویز در بخش My Trip ثبت کنید تا منوی خاص برای غذا در طول پرواز شما آماده شود.

خطوط هوایی قطر

خطوط هوایی قطر در شبکه‌ی بین‌المللی «وان‌ورد» قرار دارد و درکنار برترین شرکت‌های هواپیمایی دنیا امکان نقل و انتقال مسافر را بین پروازهای مختلف در سطح جهان و ترنسفرهای بین‌المللی و رزرواسیون هتل‌ها را برعهده دارد.

خطوط هوایی قطر

یکی از فعالیت‌های جالب خطوط هوایی قطر اسپانسرینگ تیم‌های دسته اول جهان است.

خطوط هوایی قطر

سفر با هواپیماهای ایرباس و بوئینگ خطوط هوایی قطر یکی از بهترین تجربه‌های سفرهای هوایی است.

خطوط هوایی قطر

خطوط هوایی قطر

خطوط هوایی قطر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.