خدمات هواپیمایی‌ها برای کودکان

خدمات هواپیمایی‌ها برای کودکان در پروازهای مختلف و همچنین کاهش قیمت بلیت و اقامت برای کودکان باعث شده تا سن مسافران در تورهای مسافرتی و سفرهای ارزان پایین آمده و والدین با اطمینان بیشتری به مقاصد متفاوت سفر کنند.

خدمات هواپیمایی‌ها برای کودکان

وقتی با کودک زیر دو سال خود سفر می‌کنید، می‌توانید از سرویس‌های ویژه‌ی کودکان  استفاده کنید و با توجه به سن و وزن کودک خود تجهیزاتی را به همراه خود داشته باشید. همراه داشتن صندلی ویژه‌ی کودک (CRS)، ساک کودک و وسایل شخصی والدین در یک فرودگاه شلوغ می‌تواند خسته کننده باشد.

خدمات هواپیمایی‌ها برای کودکان

به خصوص اگر پرواز مرتبط داشته باشید و وسایل کودک شما وزنی در حدود ۲۰ تا ۴۰ پوند (۹٫۱ تا ۱۸٫۱ کیلوگرم) داشته باشد. از این جهت بهتر است تا آژانس صادر کننده‌ی بلیت شرایط شما را بداند و کدهای ویژه‌‌ای را روی بلیت شما درج کند تا برای حمل و نقل قبل و بعد از پرواز و سرویس‌هایی که خدمه‌ی پروازی به شما ارائه می‌دهند، شرایطتان  در نظر گرفته شود.

در این شرایط کارت پرواز شما نیز به صورتی صادر می‌شود که صندلی کودک کنار پنجره‌ی مناسب و به دور از خروجی‌های اضطراری قرار گیرد و خدمات هواپیمایی‌ها برای کودکان در طول پرواز لحاظ شود.

خدمات هواپیمایی‌ها برای کودکان

خدمات هواپیمایی‌ها برای کودکان و افراد دیگر به طوریست که می‌توان کودکان و نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال را بدون والدین راهی سفر کرد. اما باید قبل از پرواز همه‌ی شرایط را برای آژانس صادر کننده‌ی بلیت شرح داد تا ترجیحاً از پروازهای مستقیم و بدون توقف و پروازهایی با سرویس بهتر برای کودکان و نوجوانان استفاده شود.

خدمات هواپیمایی‌ها برای کودکان

در برخی از پروازها برای این خدمات هزینه‌ای بیشتر دریافت می‌شود و در برخی از آن‌ها کودکان زیر ۱۲ سال از چند درصد تخفیف نیز بهرمند می‌شوند. بدرقه کردن کودک یا نوجوانتان نیز در برخی از پروازها تا داخل هواپیما و برخی تنها تا گیت انتظامات امکان‌پذیر است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.