تور مارماریس

آرامشی فراسوی موج‌های آبی

تور مارماریس

لذت سفری لوکس با عالی‌گشت در نوروز ۱۳۹۸

بهترین امکانات برای حداکثر آرامش

۶ شب اقامت در هتل‌های ۵ ستاره با خدمات کامل

رفت و برگشت به دنیزلی با هواپیمای قشم ایر

با همراهی راهنمای فارسی زبان

گشت شهری در مارماریس

ترانسفر فرودگاهی

بیمه‌ی مسافرتی

ویزه چهارشنبه سوری و نوروز ۱۳۹۸

در بسیاری از مواقع، مسافران در هنگام خرید تور مسافرتی، امکان انتخاب هتل دلخواه خودشان را ندارند و مجبور می‌شوند تنها از هتلی که آژانس مسافرتی با آن قرارداد دارد استفاده کنند، در صورت تغییر هتل نیز، مجبور به پرداخت هزینه‌های بسیار زیادی می‎شوند. در عالی‌گشت این امکان فراهم شده تا مسافران با اطلاع از قیمت دقیق هتل خودشان را انتخاب کنند.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از سفر از سایت‌هایی مانند تیریپ‌ادوایزر، اطلاعات دقیق هتل‌ها را بدست آورید، تصاویر آن‌ها را نگاه کنید و نظرات مسافران قبلی را بخوانید، تا بهترین انتخاب را با توجه به سلیقه خودتان داشته باشید.

مارماریس

یکی از زیباترین شهرهای ساحلی در دنیا که چشم‌اندازی بی‌نظیر به اقیانوس دارد و همه ساله میزبان جهانگردانی از کشورهای اروپاست که برای استراحت و تفریح به محوطه‌های ساحلی آن قدم می‌گذارند.

رفتینگ

قایق‌سواری در آب‌های خروشان در کنار استفاده از پارک‌های آبی که در هتل‌های مارماریس با خدمات کامل ارائه می‌شود، این ساحل را به یکی از مهیج‌ترین سواحل جهان بدل کرده و برای گروه‌های دوستانه تفریحاتی خاص را فراهم می‌کند.

ورزش‌های آبی

شنا، اسنورکلینگ و غواصی در سواحل مرجانی مارماریس با گونه‌های گیاهی و آبزی خاص اقیانوس، همه ساله میزبان هزاران گردشگر ماجراجو و کنجکاو از سراسر دنیاست.

بازار بزرگ

بازار بزرگ و سنتی مارماریس در کنار بازار مدرن آن تجربه‌ای عالی از خرید در حراج‌های فصلی را برای شما فراهم می‌کند. دیدن این بازارهای ترکی را در سفر به مارماریس فراموش نکنید.

ما دوست داریم عالی‌گشت را مشاور سفر خود بدانید؛
منتظر تماس شما هستیم.


فروش ۲۴ ساعته در تماس با: ۰۹۱۲۷۷۱۱۶۹۳ و ۰۹۱۲۲۰۴۶۲۷۶

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.