تور فرانسه پاریس

فرانسه یکی از بهترین و زیباترین کشورهای اروپایی به شمار می رود و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. هر ساله میلیون ها نفر از سراسر جهان به فرانسه سفر می‌کنند و به بازدید از جاذبه های هنری، تاریخی، فرهنگی و تفریحی این کشور می پردازند. فرانسه با کشورهای آلمان، سوئیس، ایتالیا، بلژیک، لوکزامبورگ، موناکو، اسپانیا و آندورا هم مرز است و دارای سواحلی در دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس می باشد. جاذبه های دیدنی و تاریخی فرانسه بسیار زیاد است و صنعت گردشگری فرانسه هر روز در حال توسعه و پیشرفت می باشد و هر ساله گردشگران بیشتری از این کشور دیدن می کنند.

پاریس

پاریس شهر چراغ ها پایتخت کشور فرانسه و یکی از شهرهای پیشرو و پیشتاز در عرصه مد، علم، اقتصاد، فرهنگ هنر و سیاست است. تولید ناخالص این شهر به تنهایی نزدیک 25% کل کشور فرانسه است. پاریس شهری تاریخی است و اولین نشانه های زندگی در آن به 4200 سال قبل باز می‌گردد. رودخانه ای زیبا و بزرگ به نام سن که آرامش خاصی را در ذهن تداعی می کند از کنار پاریس می گذرد و فضایی بسیار زیبا و دل‌نشین را به وجود می آورد. بسیاری از مردم پاریس و گردشگران در کنار این رودخانه به پیک نیک می روند و یا زمانی را به قدم زدن می گذرانند، همچنین گشت و گذار با قایق بر روی این رودخانه برای بسیاری از گردشگران جذاب است. بهار، تابستان و پاییز پاریس بسیار زیبا است اما زمستان آن سر است. مرکز هنر و زیبایی موزه ها و آثار هنری و تاریخی بسیاری را در خود جای داده است. شاید برای علاقه مندان به غذا و طعم های متفاوت جالب باشد که بدانند در پاریس بیش از 9100 رستوران و کافه و 1750 نانوایی فضای باز وجود دارد. البته خبر خوب برای دوست داران قهوه این است بیش از 200 مکان در این شهر وجود دارد که قهوه را با قیمتی کمتر از یک یورو ارائه می کنند.

تور 7 شب پاریس

تاریخ رفت

98-09-22

تاریخ برگشت

98-09-29

اقامت

7 شب

هواپیمایی

ایران ایر

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 990 یورو

تاریخ رفت

98-09-29

تاریخ برگشت

98-10-06

اقامت

7 شب

هواپیمایی

ایران ایر

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 990 یورو

تاریخ رفت

98-10-06

تاریخ برگشت

98-10-13

اقامت

7 شب

هواپیمایی

ایران ایر

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 990 یورو

تاریخ رفت

98-10-13

تاریخ برگشت

98-10-20

اقامت

7 شب

هواپیمایی

ایران ایر

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 990 یورو

تاریخ رفت

98-10-20

تاریخ برگشت

98-10-27

اقامت

7 شب

هواپیمایی

ایران ایر

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 990 یورو

تاریخ رفت

98-10-27

تاریخ برگشت

98-11-04

اقامت

7 شب

هواپیمایی

ایران ایر

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 990 یورو

برنامه سفر

اسکرول

:

هوایی

مبدا:

تهران

مقصد:

پاریس

زمان حرکت:

9:30

مدت:

7 ساعت

مسافربری:

ایران ایر

کلاس:

Economy

:

هوایی

مبدا:

پاریس

مقصد:

تهران

زمان حرکت:

14:30

مدت:

7 ساعت

مسافربری:

ایران ایر

کلاس:

Economy

اطلاعات هتل‌ها

اسکرول
اطلاعات هتلدوتختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تخت

RENAISSANCE

پاریس

4 ستاره

BB

هتل در مرکز شهر با صبحانه

5990000 تومان  +  990 یورو 5990000 تومان  +  1490 یورو 5690000 تومان  +  890 یورو 5690000 تومان  +  490 یورو

اطلاعات تور

نوع سفر
هوایی ایران ایر
مدارک لازم

✅ کلیه مدارک نیاز به ترجمه انگلیسی دارند، بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه 1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی می باشد ج) داشتن دو صفحه سفید روبروی هم الف)مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود 2)دو قطعه عکس4*3 رنگی،تمام رخ با ز مینه سفید ،کاملا از روبه رو ،بــدون لبخنــد، بــدون عینــک ، گــردی صــورت کامــلا ً مشخص شده باشد،حداکثر برای 6 ماه اخیر(عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکــی نباشــد.) 3) اصل و ترجمه شناسنامه به همراه کپی از کلیه صفحات آن 4) اصــل گواهــی حســاب بانکــی بــا مهــر و امضــاء بانــک فقــط بــه زبــان انگلیســی (زمــان صــدور گواهــی حســاب بانکــی حداکثــر 10 روزقبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشــدو و ســایز پرینــت بانکــی۴A باشد.) الف) حسابهای جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی ب) گواهــی تمکــن بــه زبــان انگلیســی بــرای ســپرده های بانکــی بــه همــراه گــردش ســه ماهــه ســودبه زبــان انگلیســی همــراه بــا مهــر شــعبه و امضای بانک ✅ باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 500/000/000ريال باشد 6 ) اصل و ترجمه مدارک شغلی الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی ب) وکلا: پروانه وکالت ج) مشــاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از ســازمان مربوطه با ذکر مدت اشــتغال، ســمت و میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی، و ســابقه تامین اجتماعی با مهر ســازمان د) بازنشسته¬ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی ه) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات ی) معلمــان ، اســاتید و اعضــاء هیئــت علمــی دانشــگاه: اصــل حکــم کارگزینــی یــا گواهــی اشــتغال بــه کار بــه همــراه فیــش حقــوق و ســابقه بیمــه تامیــن اجتماعــی بــا مهــر ســازمان ز) دانش آموزان، دانشجویان، ( اصل و ترجمه نامة اشتغال به تحصیل ) ✅ جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامة اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می باشد بــرای فرزنــدان زیــر18ســال کــه بــدون همراهــی یکــی از والدیــن ســفر مــی کننــد رضایت نامــه محضــری الزامی اســت.(رضایتنامه محضــری علاوه بر ترجمــه نیــاز بــه تائیــد دادگســتری و امور خارجــه دارد.) 8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار ✅ حضور کلیه مسافرین جهت انگشت نگاری در سفارت الزامی می باشد ✅ تکمیل فرم مشخصات فردی ✅ اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می ماند چــک رمــزدار یــا ضمانت¬نامــه بانکــی حداقــل بــه مبلــغ 150 میلیون تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهداتکه پس از بررسی در صــورت نیــاز بــه ضمانت هــای بیشــتر متعاقبا اعلام می گردد لازم بذکــر اســت بــا توجــه بــه مــدارک ارائــه شــده و نظــر ســفارت ممکــن اســت مــدارک دیگــری از مســافر در خواســت گــردد کــه تهیــه و ارائــه آنهــا جهــت اخــذ ویــزا الزامــی مــی باشــ

خدمات آژانس

✈️ پرواز هواپیمایی ایران ایر
◀️ 7 شب و 8 روز اقامت در هتل به همراه صبحانه
◀️2 روز گشت شهری
◀️ بیمه مسافرتی و ترانسفر فرودگاهی
◀️ لیدر فارسی زبان
◀️خدمات ویزای شنگن
◀️ هزینه سفارت مبلغ 85 یورو بر عهده آژانس می باشد

توضیحات تکمیلی

♦️ نرخ کودک زیر 2 سال 500 هزار تومان + 100 یورو
♦️ ارائه ضمانت نامه بازگشت از سفر به مبلغ 100 میلیون تومان برای هر نفر به صورت ضمانت نامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی در صورت نیاز به ضمانت نامه بیشتر متقابلا اعلام می گردد.

✅ برنامه سفر به شرح زیر می باشد:
✅ روز اول :حضور در فرودگاه امام خمینی جهت پرواز به پاریس ، انتقال به هتل
(این تور با پرواز ترکیش هم قابل اجرا می باشد.)
✅روز دوم :گشت شهری پاریس
✅روز سوم :گشت شهری پاریس
✅ روز چهارم :وقت آزاد – تور انتخابی کاخ ورسای
✅ روز پنجم :وقت آزاد-تور انتخابی دیزنی لند
✅ روز ششم :وقت آزاد-تور انتخابی بروکسل
✅ روز هفتم :وقت آزاد – تور انتخابی قایق سواری بر روی رودخانه سن
✅ روز هشتم :روز پایانی ، انتقال به فرودگاه جهت پرواز به تهران

 

خدمات تور

این تورها با استفاده از پروازهای شرکت هواپیمایی ایران ایر انجام می‌شود و شما به مدت 7 شب و 8 روز در پاریس اقامت خواهید داشت. صبحانه به عهدۀ تور است و امکاناتی نظیر دریافت ویزای شینگن، ترانسفر به هتل و تور لیدر به شما ارائه می شود. در تمام طول سفر شما با بیمه نامۀ مسافرتی تحت پوشش هستید و می توانید با خیال راحت به گشت و گذار در شهر زیبای پاریس بپردازید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره با کارشناسان شرکت عالی گشت با شماره تلفن 021- 43635 تماس حاصل فرمایید.

دیدنی های پاریس

1- برج ایفل

این روزها کسی وجود ندارد که اسم برج ایفل را نشنیده باشد و یا عکسی از آن ندیده باشد اما دیدن این برج معروف و زیبا از نزدیک چیز دیگری است. برج ایفل که نماد پاریس و حتی فرانسه به شمال می رود با ارتفاع 324 متری خود یکی از شلوغ ترین دیدنی های پاریس است. این شاهکار هنری طی سال های 1887 تا 1889 به مناسب نمایشگاه جهانی و یادبود صدمین سال انقلاب فرانسه ساخته شد. قدم زدن در بالای این برج و تماشای پاریس و عکاسی به انتظار و ایستادن در صف های طولانی می ارزد.

2- کلیسای نتردام

شاید جالب باشد که بدانید ایفل پربازدید کننده ترین جاذبه گردشگری فرانسه نیست. پر بازدید ترین جاذبه گردشگری فرانسه کلیسایی عظیم در قلب پاریس است که ساختش نزدیک دو قرن طول کشیده و کلیسای نتردام نام دارد. این کلیسا که زمانی بزرگ‌ترین کلیسای اروپا بود اکنون این کلیسا به علت آتش سوزی در دست تعمیر و بازسازی است اما همچنان در هنگام سفر به پاریس دیدن آن را فراموش نکنید.

3- طاق پیروزی

طاق پیروزی با ارتفاع 50 متری و عرض 45 متری خود بزرگ‌ترین طاق جهان است. کار ساخت این طاق در سال 1806 و به دستور ناپلئون، به عنوان یادبودی برای فتوحات، جنگاوری ها و پیروزی هایش شروع شد و در سال 1836 افتتاح شد. این بنا در میدان شارل دوگل و در انتهای غربی شانزه لیزه قرار دارد.

4- موزه لوور

موزه لوور و هرم شیشه ای معروفش بهترین جایی است که عاشقان هنر و تاریخ می توانند از آن بازدید کنند. مشهورترین و پربازدید کننده ترین موزۀ جهان بیش از 35000 اثر هنری از دوران های متفاوت را در هشت بخش خود جای داده است. فرصت دیدن آثاری همچون لبخند ژکوند مونالیزا، لوح حمورابی و تکه هایی از تخت جمشید و باقی آثار ارزشمند و نفیسی که در این موزه نگه داری می شوند را از دست ندهید.

5- خیابان شانزه لیزه

شانزه لیزه نام بلواری 1940 متری در شمال غرب پاریس است. از این بلوار به عنوان مشهور ترین خیابان فرانسه و حتی دنیا یاد می شود. این خیابان با کافه ها، سینماها، مغازه ها و بوتیک هایش برای هر مسافری جذاب و دیدنی خواهد بود. شانزه لیزه را بهشت مد و خرید نیز می دانند فقط توجه داشته باشید که برای خرید لباس در این خیابان باید هزینۀ زیادی بپردازید اما خوردن فنجانی قهوه در این خیابان و قدم زدن در آن خالی از لطف نخواهد بود.

6- اپرای گارنیه

کاخ گارنیه نام ساختمان اپرای باشکوه و بی‌نظیری است که در سال 1861 میلادی تأسیس شد. معمار معروف و مشهور فرانسوی چارلز گارنیه ساخت این بنا را بر عهده داشته و برای ساخت این بنای مجلل تیمی 14 نفره از نقاشان و موزاییک کارها و 73 مجسمه ساز را به کار گرفت تا چیزی از جزئیات در این بنا کم گذاشته نشود. این بنا الهام بخش بسیاری از آثار هنری بزرگ مانند رمان و فیلم شبح اپرا بوده است.

7- کلیسای سکره کر

اگر به بلندترین نقطه در شهر پاریس بروید بر فراز تپه ای به نام مونمارتر کلیسایی زیبا و سفید را خواهید دید. این کلیسا در سال 2006 مقام دوم اماکن توریستی فرانسه را به خود اختصاص داده است. ساخت این بنا را پل آبادی معمار معروف فرانسوی به عهده داشته و کار ساخت آن در سال 1875 شروع شد؛ اما افتتاح این کلیسا سال ها به طول انجامید و سرانجام در سال 1919 پس از پایان جنگ جهانی اول افتتاح شد.

8- قبرستان پرلاشز

بزرگ‌ترین قبرستان پاریس که آرامگاه بسیاری از افراد مشهور فرانسوی و مهاجر است. در این آرامگاه قبر افرادی چون اسکار وایلد، جیم موریسون، مارسل پروست و صادق هدایت وجود دارد.

9- میدان باستیل

میدان باستیل تاریخی طولانی و عجیب دارد. در گذشته در این مکان زندان باستیل قرار داشت اما انقلابیون آن را خراب کردند و امروزه جز تکه هایی سنگ چیزی از آن زندان باقی نمانده است. سال ها بعد و در ماه جولای سال 1833 انقلاب دیگری در فرانسه رخ داد و برای گرامی داشت این انقلاب ستون جولای را با ارتفاع 52 متر در مرکز این میدان قرار دادند.

10- میدان وژ

قدیمی ترین میدان شهر پاریس وژ نام دارد. این میدان را با درختان و چمن های مرتب و هرس شده و آجر های قرمز شناخته می شناسند. میدان وژ بین سال های 1605 تا 1612 به دستور هانری چهارم تأسیس شد. این محل مورد توجه ثروتمندان و اشرافیبون بود.

جاذبه های گردشگری و دیدنی پاریس بسیار زیاد است و در این مطلب تنها به چند مورد از مهم ترین و دیدنی ترین آن ها اشاره شد و در مورد هر کدام توضیحات مختصری ارائه شد. از دیگر جاذبه های گردشگری پاریس می توان به قصر دی وژ، موله روژ، کونسیروژوری، پانتئون، دیزنی لند پاریس، لزنولید، موزه رودین، له کاتاکومب، پونت الکساندر سوم، قصر ورسای، کاخ کنکورد، سنت شپل و مرکز پمپیدو اشاره کرد.

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.