تور سوئیس

سوئیس به دلیل طبیعت بی نظیرش به بهشت اروپا مشهور شده است. کشور شکلات و ساعت با تاریخ غنی و قدیمی خود نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند و برای هر شخص و هر سلیقه ای مکانی دارد که باعث شود مسافرت به این کشور خاص و فراموش نشدنی باشد. کشور سوئیس یا کنفدراسیون سوئیس در اروپای غربی قرار دارد و از کشورهای ثروتمند امن و با ثبات به شمار می رود. این کشور به دلیل همین امنیت و ثبات نقش مهم و پررنگی را در اقتصاد جهانی بازی می کند و بسیاری از مراکز مهم و بانک های بزرگ در این کشور قرار دارند. این کشور یکی از بهترین مناطق دنیا برای سکونت محسوب می شود. رشته کوه های آلپ، زوریخ شهری تاریخی با قدمتی بیش از 2000 سال، دریاچه زیبای ژنو با چشم انداز بی نظیرش و پارک ملی سوئیس تنها بخشی از جاذبه ها گردشگری سوئیس است که سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سراسر دنیاست. در سوئیس مردم به چهار زبان آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی و رومانش صحبت می کنند. با عالی گشت همراه باشید تا با چند شهر و جاذبه های گردشگری سوئیس بیشتر آشنا شوید و در مورد تورهای متفاوت این شرکت اطلاعات بیشتری به دست آورید.

تور 3 شب پاریس و 3 شب زوریخ

تاریخ رفت

1398-09-08

تاریخ برگشت

1398-09-14

اقامت

6 شب

هواپیمایی

ترکیش

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 1390 یورو

تاریخ رفت

1398-10-06

تاریخ برگشت

1398-10-12

اقامت

6 شب

هواپیمایی

ترکیش

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 1390 یورو

تاریخ رفت

1398-11-03

تاریخ برگشت

1398-11-09

اقامت

6 شب

هواپیمایی

ترکیش

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 1390 یورو

تاریخ رفت

1398-11-18

تاریخ برگشت

1398-11-24

اقامت

6 شب

هواپیمایی

ترکیش

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 1390 یورو

برنامه سفر

اسکرول

:

هوایی

مبدا:

تهران

مقصد:

پاریس

زمان حرکت:

04:15

مدت:

7 ساعت

مسافربری:

ترکیش

کلاس:

Economy

:

قطار

مبدا:

پاریس

مقصد:

زوریخ

زمان حرکت:

11:00

مدت:

4 ساعت و نیم

مسافربری:

قطار اروپا

کلاس:

Economy

:

هوایی

مبدا:

زوریخ

مقصد:

تهران

زمان حرکت:

19:30

مدت:

7 ساعت

مسافربری:

ترکیش

کلاس:

ٍEconomy

اطلاعات هتل‌ها

اسکرول
اطلاعات هتلدوتختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تخت

RENAISSANCE

پاریس

4 ستاره

BB

5990000 تومان  +  1390 یورو 5990000 تومان  +  1990 یورو 5690000 تومان  +  1290 یورو 5690000 تومان  +  690 یورو

NO NAME

زوریخ

4 ستاره

BB

اطلاعات تور

نوع سفر
هواپیمایی ترکیش
مدارک لازم

✅ کلیه مدارک نیاز به ترجمه انگلیسی دارند، بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه
1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی
ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی می باشد
ج) داشتن دو صفحه سفید روبروی هم
الف)مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود
2)دو قطعه عکس4*3 رنگی،تمام رخ با ز مینه سفید ،کاملا از روبه رو ،بــدون لبخنــد، بــدون عینــک ، گــردی صــورت کامــلا ً مشخص شده باشد،حداکثر برای 6 ماه اخیر(عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکــی نباشــد.)
3) اصل و ترجمه شناسنامه به همراه کپی از کلیه صفحات آن
4) اصــل گواهــی حســاب بانکــی بــا مهــر و امضــاء بانــک فقــط بــه زبــان انگلیســی (زمــان صــدور گواهــی حســاب بانکــی حداکثــر 10 روزقبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشــدو و ســایز پرینــت بانکــی۴A باشد.)
الف) حسابهای جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی
ب) گواهــی تمکــن بــه زبــان انگلیســی بــرای ســپرده های بانکــی بــه همــراه گــردش ســه ماهــه ســودبه زبــان انگلیســی همــراه بــا مهــر شــعبه و امضای بانک
✅ باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 500/000/000ريال باشد
6 ) اصل و ترجمه مدارک شغلی
الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
ب) وکلا: پروانه وکالت
ج) مشــاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از ســازمان مربوطه با ذکر مدت اشــتغال، ســمت و میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی، و ســابقه تامین اجتماعی با مهر ســازمان
د) بازنشسته¬ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی
ه) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات
ی) معلمــان ، اســاتید و اعضــاء هیئــت علمــی دانشــگاه: اصــل حکــم کارگزینــی یــا گواهــی اشــتغال بــه کار بــه همــراه فیــش حقــوق و ســابقه بیمــه تامیــن اجتماعــی بــا مهــر ســازمان
ز) دانش آموزان، دانشجویان، ( اصل و ترجمه نامة اشتغال به تحصیل )
✅ جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامة اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می باشد
بــرای فرزنــدان زیــر18ســال کــه بــدون همراهــی یکــی از والدیــن ســفر مــی کننــد رضایت نامــه محضــری الزامی اســت.(رضایتنامه محضــری علاوه بر ترجمــه نیــاز بــه تائیــد دادگســتری و امور خارجــه دارد.)
8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

خدمات آژانس

پرواز هواپیمایی ترکیش
7 روز اقامت در هتل به همراه صبحانه
بیمه مسافرتی و ترانسفر فرودگاهی

خدمات ویزای شنگن

 

توضیحات تکمیلی

♦️ تور کاملاً به صورت گروهی اجرا می شود.
♦️ مسافران موظف اند در زمان مشخص شده حتما در سفارت مربوطه جهت انگشت نگاری حضور داشته باشند.
♦️ مبلغ ضمانت نامه بانکی بین 100 الی 300 میلیون با تئوجه به مدارک ارائه شده معادل آن ارز هم قابل قبول می باشد

سوئیس، کشور منظره های بی نظیر

 

 

1. زوریخ

زوریخ پرجمعیت ترین و پهناورترین شهر سوئیس است که قطب اقتصادی این کشور نیز به شمار می رود. شاید اولین نکته ای که بتوان برای جذاب تر شدن زوریخ برای هر مسافری گفت این است که این شهر 2000 ساله بهترین شهر دنیا از نظر کیفیت زندگی است. البته این کیفیت به قیمتی پایین به دست نیامده و همین امر این شهر را گران ترین شهر جهان هم کرده است. اگر به زوریخ سفر کردید حتماً برنامه بازدید از التستاد زوریخ را داشته باشید. التستاد زوریخ منطقه تاریخی و قدیمی شهر زوریخ است که نما و حال و هوای شهر را تا قبل از قرن بیستم به شما نشان می دهد. معماری این منطقه تلفیقی از سبک گوتیک و قرون وسطی می باشد و تعداد فراوانی میدان و ساختمان های دیدنی، تاریخی و جذاب در آن وجود دارد؛ اما این منطقه تنها جاذبه گردشگری زوریخ نیست. رودخانه زوریخ، کوه اتیلبرگ، خیابان بانهوف، کلیسای فرامونسترو کلیسای گروس مونستر که هر دو از چهار کلیسای اصلی شهر زوریخ هستند، موزه ملی سوئیس، کونستهاوس و خانه اپرای زوریخ از مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر تاریخی و زیبا است.

2. ژنو

دومین شهر پرجمعیت سوئیس، شهر ساعت که همچنین به دلیل وجود بسیاری از سازمان ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی و جهانی شهری بین المللی به حساب می آید. در این شهر از دفتر سازمان ملل متحد و صلیب سرخ و بهداشت جهانی تا بانک های بزرگ و کارخانه های معروف ساعت سازی وجود دارد. در کنار این شهر دریاچه ژنو قرار دارد که می توانید در آن به سراغ ورزش های آبی بروید یا از مناظر زیبای ساحلی استفاده کنید. از مهم ترین دیدنی های شهر ژنو می توان به فواره ژنو، مرکز سرن، قسمت قدیمی شهر ژنو، کلیسای سنت پیر و موزه باستان شناسی، کوه سالیو، موزه تاریخ طبیعی ژنو، اسکله ژنو، باغ گیاه شناسی، موزه پتک فیلیپ و موزه هنر و تاریخ اشاره کرد.

3. لوگانو

لوگانو یکی دیگر از شهرهای توریستی و زیبای سوئیس است که بیشتر به عنوان محلی زیبا برای آرامش و تفریح شهرت پیدا کرده است. لوگانو در کنار دریاچه به همین نام و همچنین جنوب رشته کوه آلپ واقع شده است. این دریاچه به تنهایی می تواند برای تفریح و استراحت هر شخصی کافی باشد اما دیدنی ها و جاذبه های لوگانو به همین دریاچه ختم نمی شود. وجود کوه های زیبا و با شکوه سان سالواتوره و مونت بره در کنار این شهر به زیبایی و جذابیت این شهر مخصوصاً برای علاقه مندان به طبیعت افزوده است. محله ویا ناسا محله ای قدیمی و توریستی ترین قسمت شهر است که فروشگاه های آن در داخل ساختمان های قدیمی و متعلق به قرن هفدهم میلادی قرار دارند. از دیگر جاذبه های لوگانو می توان به کلیسای سن لورنزو، پارک چیویکو، موزه هرمان هسه، سوئیس مینیاتوری و دهکده گاندریا اشاره کرد.

4. شهر سنت موریتز

در کانتون گراوبوندن و در دره انگادین شهری به نام سنت موریتز قرار دارد که مهد گردشگری و بازدید از رشته کوه آلپ به شمار می رود. این اقامتگاه زمستانی در اواسط قرن نوزدهم میزبان بسیاری از افراد مشهور و ثروتمندان بود. کوه های سر به فلک کشیده و رودخانه ای آرام و قلعه های با شکوه منظره بسیار زیبایی را برای این شهر به وجود آورده اند. سنت موریتز یکی از شناخته شده ترین مناطق گردشگری اروپا برای ورزش های زمستانی مانند اسکی و اسنو برد است. یکی دیگر از دیدنی های این شهر منطقه Heidi Hut است که فیلم هایدی در آنجا فیلم برداری شده است.

5. بازل

سومین شهر پر جمعیت سوئیس که میزبان توریست کمتری در این کشور نسبت به باقی شهرهای اشاره شده است؛ اما این توریست کمتر دلیلی بر زیبا و دیدنی نبودن این شهر نیست و تنها نشان دهنده توجه و شناخت کمتر از آن است. موزه های متعددی همچون معماری رومانسک، هنر مدرن، رنسانسی و معاصر در این شهر وجود دارد. این شهر که در مجاورت کشورهای فرانسه و آلمان است جاذبه های دیدنی دیگری مانند تالار و بازار شهر و دروازه قدیمی یا اسپالنتور را در خود جای داده است. بین رود راین و دروازه قدیمی شهر منطقه قدیمی و بافت قدیمی شهر قرار دارد که به خاطر وجود ساختمان های قدیمی و جذابش بسیار مورد توجه و علاقه گردشگران واقع شده است.

6. برن

پایتخت سوئیس با برج های ساعت با شکوه، فواره های زیبا، تپه هایی دیدنی و خانه هایی قدیمی که سقف قرمز رنگ آن به زیبایی شهر افزوده است. بازدید از مرکز پائول کلی را به همه مخصوصاً به دوست داران هنر توصیه می‌کنم. سازه دیدنی که بازدید از درون آن شما را شگفت زده خواهد کرد. موزه تاریخی برن نیز از دیگر دیدنی های این شهر است و می توان تاریخ سوئیس را در آن مشاهده کرد. از دیگر جاذبه های گردشگری برن می توان به تپه گورتن، گودال خرس ها، کاخ فدرال، باغ رز، کلیسای برن، زیتگلوگه و خانه آلبرت انیشتین اشاره کرد.

7. لوزان

در غرب سوئیس شهری سرشار از آرامش به نام لوزان قرار دارد. البته این آرامش دلیل بر کوچکی این شهر نیست. لوزان بعد از ژنو دومین شهر بزرگ و پهناور سوئیس است که میان دریاچه ژنو و کوه های آلپ قرار دارد. شنا، دوچرخه سواری، گلف و طبیعت گردی را می توان از محبوب ترین تفریحات و ورزش های این شهر دانست. همچنین بازدید از مکان هایی مانند موزه المپیک، میدان پلو، کلیسای جامع نوتر دام لوزان، کلیسا سن فرانسوا، قلعه اوشی، موزه هنر های خام و مجموعه موزه های لوزان باعث به یاد ماندنی تر شدن سفر شما می شود. همچنین منطقه فلون یکی از دیدنی ترین و سرزنده ترین مناطق شهر است که در آن مغازه های فروشگاه های اداره ها و رستوران هایی با نور پردازی ها و رنگ های شاد وجود دارد.

این هفت شهر تنها تعدادی از شهرهای دیدنی سوئیس است که مورد توجه بیشتری قرار دارند و مسافران و گردشگران بیشتری را به خود جذب می کنند. شهرهایی همچون آپنزل، تیچینو، لوسرن، زرمات و اینترلاکن نیز از دیگر شهرهای سوئیس هستند که دیدنی های بسیاری را در خود جای داده اند. همچنین پل شیطان و کتابخانه صومعه سنت گال نیز از دیدنی های خاص و زیبای سوئیس به شمار می روند. پل شیطان سوئیس که با نام تایفلس بروک نیز شناخته می‌شود، روی رودخانه رویس در نزدیکی آندرمات و در کشور سوئیس قرار گرفته است و دیدی مناسب از تنگه‌ی شلونن دارد. کتاب خانه صومعه سنت گال از قدیمی ترین کتاب خانه های جهان است و توسط قدیس اوتمار، مؤسس صومعه سنت گال تأسیس شد. در سال 937 میلادی این صومعه بر اثر آتش سوزی از بین رفت اما کتاب خانه سالم باقی ماند.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.