تور اسلوونی

تور اسلوونی

            درباره ی اسلوونی

اسلوونی کشوری عضو حوزه شنگن با 2 میلیون جمعیت و کشوری تپه ای و کوهستانی که در قلب اروپا قرار دارد و در میان کوه های آلپ شرقی و دریای بالتیک احاطه شده است. در این کشور طبیعت زیبا، شهرهایی با جنب و جوش فراوان، سواحل زیبا و کوه های برفی را خواهید دید.


معرفی اسلوونی


دیدنی های لوبیانا


دیدنی های پرتورز


توضیحات پکیج

لوبیانا پایتخت اسلوونی

لوبیانا پایتخت اسلوونی  شهر ی که با یک نگاه میتوان عاشق آن شد اسم این   شهر به زبان اسلوونی به معنی عشق است . لوبیانا شهری زیبا که به دلیل موقعیت جغرافیایی آن در حدفاصل کوه های آلپ و مناطق تحت تجزیه سنگ های آهکی از چشم اندازی زیبا برخوردار شده و به واسطه داشتن صد ها بنای تاریخی ، خیابان های باریک و ساختمان های باقی مانده از روم باستان و قرون وسطی به یکی ازتفریحگاهای اروپاییان در فصل تابستان تبذیل شده است. قلعه ی لیوبلیانا که بر فراز تپه ی تاریخی ساخته شده مثل یک تاج بر فراز شهر لیوبلیانا،کلیسای جامع صومعه سرا و عمارت شهرداری از دور رنسانس به جا مانده است.

.

جاذبه های دیدنی لوبیانا پایتخت اسلوونی

قلعه پردیاما


قلعه ی پردیاما یک قلعه ی منحصر به فرد  که در دل کوه های نمک  قرار گرفته ودر زمان جنگ روستاییان برای محافظت از خود  داخل آن پناه می بردند،

غار اشکوتسیان


غار اشکوتسیان در فاصله 2 ساعته با لوبیانا  کشور اسلوونی که جزو آثار ثبت شده یونسکو  میباشد قرار دارد،هزینه ورودی آن 16 یورو است،این غار زیرزمینی کیلومتر ها ادامه دارد و فقط بخش کوچکی از آن برای توریست ها باز است،در تمام طول مسیر باید راهنما  محلی که مشرف به غار اغست همراه شما  باشد ، چون توریست های زیادی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی هرگز برنگشته اند. هم چنین عکسبرداری از محیط  غار  ممنوع است .

قلعه ی لوبیانا


قلعه ی لوبیانا که بر فراز شهر تاریخی لوبیانا بنا شده که مثل یک تاج بر فراز شهرمی درخشد،این قلعه به قرن پانزدهم میلادی برمیگردد و محل قصر سلطنتی قرون وسطی میباشد که امروز به یکی از جاذبه های اصلی اسلوونی تبدیل شده.

.

تور 4 شب اسلوونی ؛ قیمت ( 4/500/000+ 690 یورو)

تور 4 شب اسلوونی

.

 مسیر و مدت سفر

 تاریخ حرکت


 قیمت پکیجدانلود پکیج

 خدمات تور

  • پرواز با هواپیمایی ایران ایر
  • 4 شب اقامت در هتل چهار ستاره با خدمات صبحانه
  • یک گشت شهری در لوبیانا
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان
  • بیمه نامه مسافرتی
  • یک گشت شهری در پوروتوژ
.

شهر پورتوروز

پورتوروز یک شهر  گردشگری پر شور و نشاط با سواحل زیبا و دریای شفاف است، ساحل اصلی پورتوروز  با ماسه های  طلایی محبوبیت زیادی در میان خانواده ها  دارد و تفریحات آبی و فعالیت های ورزشی متنوع موجود در این شهر برای توریست ها قابل توجه است

مکان های دیدنی پورتوروز

سواحل پورتوروز


تور 4 شب دبی

تور 5 شب استانبول

تور 6 شب آنتالیا

آدرس های اینترنتی :

www.blog.aaligasht.com

www.aaligasht.com

www.instagram.com/aaligasht

www.telegram.me/aaliigashtFacebook


Twitter


Instagram


Telegram

آدرس دفتر :

سهروردی شمالی، نرسیده به میدان پالیزی، پلاک 683

ممکن است علاقه‌مند باشید

Comments are closed.