تورهای اروپا

تور فرانسه ایتالیا

تاریخ رفت

1398-09-15

تاریخ برگشت

1398-09-22

اقامت

8 شب

هواپیمایی

ایران ایر

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 1390 یورو

تاریخ رفت

1398-10-06

تاریخ برگشت

1398-10-13

اقامت

8 شب

هواپیمایی

ایران ایر

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 1390 یورو

تاریخ رفت

1398/11/11

تاریخ برگشت

1398/11/18

اقامت

8 شب

هواپیمایی

ایران ایر

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 1390 یورو

تاریخ رفت

1398/12/02

تاریخ برگشت

1398/12/09

اقامت

8 شب

هواپیمایی

ایران ایر

شروع قیمت از:

5990000 تومان  + 1390 یورو

برنامه سفر

اسکرول

شروع سفر:

هوایی

مبدا:

تهران

مقصد:

پاریس

زمان حرکت:

16:55

مدت:

07:00

مسافربری:

ایران ایر

کلاس:

economy

پاریس:

قطار

مبدا:

پاریس

مقصد:

رم

زمان حرکت:

18:15

مدت:

2 ساعت

مسافربری:

اتوبوس vip

کلاس:

vip

اطلاعات هتل‌ها

اسکرول
اطلاعات هتلدوتختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تخت

4

مرکز شهر

4 ستاره

B.B

5990000 تومان  +  1390 یورو 5990000 تومان  +  1990 یورو - تومان - تومان

4 ستاره

B.B

اطلاعات تور

نوع سفر
\هوایی ایران ایر
مدارک لازم

✅ کلیه مدارک نیاز به ترجمه انگلیسی دارند، بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه
1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی
ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی می باشد
ج) داشتن دو صفحه سفید روبروی هم الف)مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود
2)دو قطعه عکس4*3 رنگی،تمام رخ با ز مینه سفید ،کاملا از روبه رو ،بــدون لبخنــد، بــدون عینــک ، گــردی صــورت کامــلا ً مشخص شده باشد،حداکثر برای 6 ماه اخیر(عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکــی نباشــد.)
3) اصل و ترجمه شناسنامه به همراه کپی از کلیه صفحات آن
4) اصــل گواهــی حســاب بانکــی بــا مهــر و امضــاء بانــک فقــط بــه زبــان انگلیســی (زمــان صــدور گواهــی حســاب بانکــی حداکثــر 10 روزقبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشــدو و ســایز پرینــت بانکــی۴A باشد.)
الف) حسابهای جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی
ب) گواهــی تمکــن بــه زبــان انگلیســی بــرای ســپرده های بانکــی بــه همــراه گــردش ســه ماهــه ســودبه زبــان انگلیســی همــراه بــا مهــر شــعبه و امضای بانک
✅ باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 500/000/000ريال باشد
6 ) اصل و ترجمه مدارک شغلی الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
ب) وکلا: پروانه وکالت ج) مشــاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از ســازمان مربوطه با ذکر مدت اشــتغال، ســمت و میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی، و ســابقه تامین اجتماعی با مهر ســازمان
د) بازنشسته¬ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی
ه) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات
ی) معلمــان ، اســاتید و اعضــاء هیئــت علمــی دانشــگاه: اصــل حکــم کارگزینــی یــا گواهــی اشــتغال بــه کار بــه همــراه فیــش حقــوق و ســابقه بیمــه تامیــن اجتماعــی بــا مهــر ســازمان
ز) دانش آموزان، دانشجویان، ( اصل و ترجمه نامة اشتغال به تحصیل )
✅ جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامة اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می باشد بــرای فرزنــدان زیــر18ســال کــه

خدمات آژانس

✈️ پرواز هواپیمایی ایران ایر
◀️ 7 شب و 8روز اقامت در هتل به همراه صبحانه
◀️ بیمه مسافرتی,  ترانسفر فرودگاهی
◀️ لیدر فارسی زبان
◀️خدمات ویزای شنگن

توضیحات تکمیلی

با تور اروپا جذابیت های این قاره زیبا را کشف کنید؛ از برج ایفل در فرانسه گرفته تا شهر تاریخی رم در ایتالیا، تور اروپا مسیری متفاوت برای سیاحت در قاره سبز است. همراه شدن با تور مسافرتی اروپا باعث ثبت خاطراتی ماندگاری از زیباترین کشورهای اروپا می شود. برنامه ریزی برای رزرو تور اروپا منجر کسب تجربه ای لذت بخش از دنیایی متفاوت می شود، مگر غیر از این است رفتن به اروپا و دیدن کشورهای این قاره زیبا برای همه آرزو است؟ ولی ما در عالی گشت به شما می گوییم: «آرزوی شما به سادگی برآورده شدنی است.»

معرفی تور اروپا، فرانسه – ایتالیا

پکیچ تور اروپا ترکیبی منحصر به فرد از هنر، تاریخ، فرهنگ و سرگرمی است. غذاهای متنوع، فرهنگ، زبان، معماری تاریخی و زیبایی های طبیعی را با تور اروپا تجربه کنید. اروپا گزینه مناسبی برای تعطیلات خانوادگی، یک استراحت عاشقانه یا حتی یک مسافرت با دوستان است. این تور شامل سفر به فرانسه و ایتالیا و شهرهای بین دو مسیر می باشد.

خدمات تور اروپا:

 • پرواز هواپیمایی ایران ایر
 • 8 شب و 9 روز اقامت در هتل به همراه صبحانه
 • 2 روز گشت شهری
 • بیمه مسافرتی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • لیدر فارسی زبان
 • خدمات ویزای شنگن

مدارک لازم

کلیه مدارک نیاز به ترجمه انگلیسی و بدون احتیاج به تائیدیه دادگستری و امور خارجه دارند.

1- اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی

 • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی می باشد
 • داشتن دو صفحه سفید روبروی هم – مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود

2- دو قطعه عکس 4*3 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه رو، بدون لبخند، بــدون عینک، گردی صورت کامـلاً مشخص شده باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکی نباشـد.)

3- اصل و ترجمه شناسنامه به همراه کپی از کلیه صفحات آن

4- اصـل گواهــی حســاب بانکــی بــا مهــر و امضــاء بانــک فقــط بــه زبــان انگلیســی (زمــان صــدور گواهــی حســاب بانکــی حداکثــر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و ســایز پرینــت بانکــی A4 است).

 • حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی
 • گواهــی تمکــن بــه زبــان انگلیســی بــرای ســپرده های بانکــی بــه همــراه گــردش ســه ماهــه سود به زبــان انگلیســی همــراه بــا مهــر شــعبه و امضای بانک

5- باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 000/000/500 ريال باشد

6- اصل و ترجمه مدارک شغلی

 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
 • وکلا: پروانه وکالت
 • مشــاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از ســازمان مربوطه با ذکر مدت اشــتغال، ســمت و میزان حقوق دریافتی و تأییدیه مرخصی و ســابقه تأمین اجتماعی با مهر ســازمان
 • بازنشسته‌ ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی
 • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
 • در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات
 • معلمــان، اســاتید و اعضــاء هیئــت علمــی دانشــگاه: اصــل حکــم کارگزینــی یــا گواهــی اشــتغال بــه کار بــه همــراه فیــش حقــوق و ســابقه بیمــه تأمین اجتماعــی بــا مهــر ســازمان
 • دانش آموزان، دانشجویان، (اصل و ترجمه نامة اشتغال به تحصیل)

قیمت تور فرانسه به ایتالیا

به طور حتم مقدار هزینه پرداختی برای تور اروپا به نوع بلیت هواپیما، نوع هتل، مدت زمان اقامت، بیمه مسافرتی و موارد دیگر مرتبط است. در واقع کیفیت یک تور به هر یک از امکاناتی که در آن لحاظ شده است بستگی دارد. همچنین می توان گفت هر چند قیمت تور بیشتر باشد، یقیناً امکانات و خدمات آن بهره و بیشتر نیز است. قیمت تور فرانسه – ایتالیا به شرح زیرا است:

درباره فرانسه

فرانسه همچنان یکی از مکان های گردشگری شماره یک جهان است و به طور کلی یکی از کشور های امن جهان برای سفر نیز می باشد. این کشور دارای مناظر توریستی بسیار زیادی برای همه سلیقه ها است. فرانسه دارای برخی از بزرگ‌ترین سواحل اروپا، همچنین ارتفاعات کوه ها، بهترین آثار تاریخی، بهترین رستوران ها و کافه ها، بهترین هتل ها، زیباترین شهرها، آبشارهای بی نظیر و ساحلی، باشکوه ترین قلعه ها، بهترین رودخانه ها و بسیاری از جاذبه های دیگر است.

پاریس

پایتخت فرانسه و مطمئناً جالب ترین شهر در جهان است. پاریس با داشتن موزه ها و بناهای تاریخی، بلوارهای زیبا و رودخانه سین، فرهنگ، رستوران ها و فضای بی نظیرش، شهری است که می توانید برای یک هفته یا یک ماه یا یک سال از آن بازدید کنید و هرگز خسته نشوید. نقل قول به یاد ماندنی از توماس جفرسون «پیاده روی در خیابان های پاریس درسهایی از تاریخ و هنر را در هر در نقطه ای از زندگی به انسان یادآور می شود.» خیلی بیشتر از این جمله، پاریس فقط یک نقطه شروع می باشد، زیرا فرانسه کشوری بیش از پاریس است.

گردشگری فرهنگی در فرانسه

موزه ها و گالری های هنری فرانسه که برخلاف تصور عامه مردم همه در پاریس واقع نشده اند، آن‌ها مجموعه ای باشکوه از آثار هنری و آثار باستانی را ارائه می دهند. برای کسانی که تعطیلات فرصتی برای کشف میراث تاریخی اروپا است، کلیساهای بزرگ فرانسه، قلعه های قرون وسطایی و هزاران اثر باستانی دیگر گنجینه ای است که منتظر کشف و کاوش از سوی شما هستند. در میان بسیاری از اماکن تاریخی دیگر، کشف بقایای رومی پروونس، شهرهای باستانی قرون وسطایی در جنوب غربی یا قلعه ها و غارهای دوردوگن را برای سیاحت در نظر بگیرید. از نظر گردشگری فرانسه یکی از 3 کشور برتر اروپا است.

قبل از سفر با تور اروپا، بهتر است با مهم‌ترین جاذبه های فرانسه آشنا شوید:

 • برج ایفل: این احتمالاً یکی از نمادهای دیدنی نه تنها در فرانسه، بلکه در سراسر جهان است. برج ایفل ارتفاعی در حدود 324 متر دارد که در قرن 19 ساخته شده است. این طرح توسط گوستاو ایفل (که به او نام‌گذاری شده است) طراحی شده است و از فولاد ساخته شده است.
 • لوور: با نام موزه لوور نیز شناخته می شود، این یکی دیگر از نقاط دیدنی در فرانسه است. لوور از 3 موزه برتر جهان است. لوور یک کاخ تاریخی سابق است که هم اکنون یک مجموعه هنری عظیم از جمله تابلو «مونا لیزا» از لئوناردو داوینچی را در خود جای داده است.
 • نوتردام پاریس: این کلیسای گوتیک نمادین یکی از جاذبه های دیدنی هنگام سفر به فرانسه است. این کلیسای جامع قرن سیزدهم با طرح معماری متفاوت و برجسته اش همگان را شگفت زده می کند.
 • طاق پیروزی: این طاق یک اثر تاریخی – ملی برای مردم فرانسه است. این طاق برای بزرگداشت پیروزی های ناپلئون ساخته شده است.
 • کاخ ورسای: این کاخ در ورسای فرانسه یکی از دقیق ترین و نفیس ترین کاخ های جهان است. این کاخ بی نظیر در قرن 18 ساخته شده است و دارای یک تالار آینه، آپارتمان های تذهیب شده و باغ های زیبا است.
 • پانتئون: این آرامگاه قرن هجدهم در پاریس واقع شده است و یکی از نمادهای برجسته این کشور است. در ابتدا به عنوان کلیسایی برای احترام به سنت ژنوویو ساخته شده بود. سرانجام، از آن برای قرار دادن آثار مقدس استفاده کردند.

درباره ایتالیا

ایتالیا یکی از پر رفت و آمد ترین مقاصد سفر در اروپا است. در این کشور زیبا آثار تاریخی زیادی وجود دارد، از کانال های ونیز گرفته تا خیابان های سنگ فرش شده رم، از رودخانه آرنو گرفته تا شهر زیبای فلورانس، ایتالیا فراتر از یک کشور است. خواه به دنبال تاریخ، معماری، مناظر خیره کننده، شهرهای کوچک و مجلل باشید و یا خواه خوردن غذای خوشمزه ایتالیایی، این کشور همه را عاشق خود می کند. ایتالیا یکی از آن کشورهایی است که می توانید ده بار از آن بازدید کنید و هنوز هم این احساس را دارید که انگار هنوز چیزی از آن ندیده اید.

قبل از سفر با تور اروپا، بهتر است با مهم‌ترین جاذبه های ایتالیا آشنا شوید:

 • رم: رم هم برای تاریخ خود به عنوان پایتخت بیشتر اروپا و هم به دلیل نقش امروزی خود به عنوان یکی از پر جنب و جوش ترین شهرهای اروپا، برای بیشتر توریست هایی که به ایتالیا سفر می کنند شهری شناخته شده است.
 • ونیز: چه کسی می تواند عاشق شهری شود که خیابان هایش از آب ساخته شده است و برای حمل و نقل شهری به جای اتوبوس باید با قایق سفر کرد؟ ونیز شهری جادویی است و عمده جذابیت آن برای گردشگران دقیقاً خود شهر می باشد.
 • فلوارنس: ویترین رنسانس ایتالیا بیشتر شبیه یک شهر – موزه می ماند. کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیور، نقطه عطفی از معماری جهان است که در صدر آن گنبد عظیمش قرار گرفته است.
 • توسکانی: چشم انداز عظیم توسکانی توسط شهرهای سنگی ساخته شده است که پایه های آن‌ها به ایتروشن ها باز می گردد. بسیاری از قلعه ها و برج ها در این شهر زمانی به عنوان مواضع فرماندهی به حساب می آمدند.
 • میلان: میلان یکی از بالاترین جاذبه های هنری و معماری در تمام ایتالیا را دارد و برای کسانی که علاقه مند به طراحی و مد هستند، شهری مهم است.

چرا باید هم‌سفر تور اروپا شویم؟

برای رفتن به بهترین شهرهای اروپا تنها کافی است کوله بار سفر خود را ببندید و با دلی سرشار و ذهنی باز، خود را آماده رویارویی با زیباترین مکان های روی کره زمین کنید. تور اروپا توسط آژانس گردشگری عالی گشت جهت رضایت مسافران و گردشگران ایرانی برای سفر به اروپا ترتیب داده است. هدف مجموعه عالی گشت تنها ثبت خاطراتی زیبا در ذهن شما است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.