تعطیلات کم‌خرج یک آمریکایی!

برای داشتن تعطیلات خوب و عالی نیازی نیست از بانک دزدی کنید. چه در سرما به شهری قطبی سفر کنید و چه در گرمای آفتاب روی ماسه‌های ساحلی دراز بکشید، نباید بگذارید هزینه‌های سفر شما را از سفر رفتن باز دارد. در این مطلب ارزانترین مقاصد برای یک آمریکایی در فصل بهار را باهم می‌بینیم.

  • واشنگتن دی.سی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید قدم زدن در کوچه‌پس‌کوچه‌های قدیمی و مدرن شهر هیچ هزینه‌ای ندارد. مگر آنکه بخواهید بعد از ظهر خود را در کافه‌های خیابانی و دلچسب آن قهوه بنوشید.

  • اوکو ریو؛ جامایکا

یکی از مقاصد محبوب بهاره به خصوص برای خانواده‌ها سواحل آرامش‌بخش و محوطه‌های ساحلی جاماییکاست. استخر، پارک کودکان و پارک آبی و خدمات کامل هتل‌های آن مخارج سفر شما را به حداقل می‌رساند.

  • جزیره‌ی سانیبل

از ماه فوریه تا  آوریل فرصت دارید به این جزیریه‌ی زیبا سفر کرده و ردر واحل ماسه‌ای آن قدم بزنی و  مسیر ۳۵ کیلومتری ساحلی آن رایگان دوچرخه‌سواری کنید. از دوچرخه‌سواری برای فواصل بین شهرها نیز می‌توان استفاده کرد.

  • پلایا دِ کارمن؛ مکزیکو

یکی از ارزان‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین سواحل برای گذران تعطیلات بهاری است که تنها یه ساعت با فرودگاه کنکان فاصله دارد. محیط طبیعی زیبا و خدمات کامل هتل‌های این منطقه می‌توانند خاطرات خوبی از تعطیلات بهاری برای شما به همراه داشته باشد.

  • موترال؛ کانادا

شهری فرانسوی در قلب کانادا که با نمای اروپایی خود معماری تحسین‌برانگیزی را در خود دارد. جالب است بدانید اجراهای خیابانی موسیقی و پرفورمنس‌ها در این شهر رایگان است و لذتی مضاعف در سفر شما به همراه دارد.

  • ویلمستاد؛ کوراکائو

حتی در سواحل کاراییب هم می‌توان جزایری سافت که با اقامت در آن‌ها بتوان در بودجه‌ی سفر بهاره صرفه‌جویی کرد. دراز کشیدن در سواحل زیبای استوایی، شنا کردن در آب‌های فیروزه‌ای و خدمات کامل در اقامتگاه‎‌های ساحلی می‌تواند تعطیلات نسبتاً کم هزینه‌ای را به همراه داشته باشند.

 

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.