در این شهرها انتظار برخورد صمیمانه نداشته باشید

در اخبار و تلوزیون گزارش‌هایی را دیده‌اید که در آن توریست‌ها از برخورد خوب و دوستانه مردم کشورمان تعریف کرده‌اند و صفت خون‌گرم را برای توصیف ایرانیان به کار برده‌اند. اما باید بدانید که همه مردم دنیا این گونه نیستند. به تازگی لیستی منتشر شده است که در آن کشورها بر اساس رفتار خوب یا بد مردم طبقه بندی شدند. ما در این مطلب برای شما لیست شهرهایی را آماده کرده‌ایم که توریست ها بعد از سفر به آن‌جا از برخورد و رفتار بد مردم شکایت کرده‌اند، با عالی‌گشت همراه شوید تا با هم این شهرها را مرور کنیم:

  • بوینس‌آیرس، آرژانتین

این شهر یکی از پرجنب و جوش‌ترین شهرهای آمریکای جنوبی است و گشت و گذار شبانه آن معروف است. اما این روزها جرم و جنایت‌های بسیاری که در شهر اتافق می‌افتد و همچنین زیرساخت خراب آن باعث شده است که مسافران احساس راحتی در این شهر نداشته باشند.

بوینس آیرس آرژانتین

 

پایتخت مد و فشن دنیا. میلان هنوز هم یکی از پربازدیدترین شهرهای دنیاست با این حال، اخیرا توریست‌هایی که از این شهر دیدن کرده‌اند از رفتار احمقانه تورلیدرها و خودخواهانه مردم ایتالیا شکایت کرده‌اند. اما همه این شکایات باعث نمی‌شود کسی دلش نخواهد به ایتالیا سفر کند و به سبک آن‌ها غذا بخورد، مطلب ما راجع به ۷ خوراکی محبوب ایتالیایی را از دست ندهید.

Milan, Italy

 

  •  مراکش، مغرب

شهر مراکش جاذبه‌های دیدنی زیادی دارد، از بازار سنتی بزرگ گرفته تا بناهای قرون وسطایی. با این حال وقتی به این کشور سفر می‌کنید، خودتان را برای مواجهه با گدایان پر تعداد در خیابان‌ها آماده کنید.

مراکش

 

  • نیس، فرانسه

این شهر ساحلی فرانسوی برای سواحل زیبا، هتل‌های فوق‌العاده‌ و خیابان‌های قدیمی دل‌انگیزش معروف است. متاسفانه بر اساس گزارشات زیاد توریست‌ها، مردم محلی به نیک نمای شهر نیستند.

nice،french

 

بعد از کشف سربازان سفالی چین شی هوان در شهر ژیان چین، این شهر مقصد گردشگری میلیون‌ها توریست شد. متاسفانه فروشنده‌های محلی مغازه‌ها باعث می‌شوند فشار خون تمام توریست‌ها بالا برود.

Xian, China

 

  • سنت لوییس، میزوری، ایالات متحده آمریکا

بالا بودن آمار جرم و دزدی در این شهر باعث شده که این شهر از محبوبیت کمتری نسبت به بقیه شهرهای آمریکا برخوردار باشد و توریست‌ها در شب از امنیت کمتری برخوردار باشند.

St. Louis, Missouri, US

 

  • بوستون، ماساچوست

یکی از شهرهای قدیمی ایالات متحده آمریکا محسوب می‌شود. همان طور که قایق سواری در آب‌های خلیج ماساچوست می‌تواند لذت بخش باشد، جو حاکم بر شهر و همین طور رفتار سرد مردم محلی می‌تواند هر توریستی را فراری دهد.

  • فرانکفورت، آلمان

فرانکفورت یکی از بزرگ‌ترین و شلوغ‌ترین فرودگاه‌های دنیا را دارد اما به طرز غافلگیر کننده‌ای رفتاری که در فرودگاه با مسافران می‌شود را توریست‌ها به کل مردم شهر نسبت می‌دهند. آن‌ها می‌گویند وضعیت فرودگاه بغرنج است و تمام کارمندان رفتار سردی دارند.

Frankfurt, Germany

 

  • واشنگتون دی‌سی، ایالات متحده آمریکا

پایتخت ایالات متحده جاذبه‌های زیادی نداره ولی اکثرشون برای بازدید رایگان هستند. گاهی اوقات توریست‌های این شهر به‌خاطر رفتار غیر دوستانه مردم در خیابان شکایاتی داشته‌اند.

washington D.C

 

این شهر که غربی‌ترین شهر روسیه است، که خانه تعداد زیادی از زیباترین سایت‌های تاریخی از جمله بزرگ‌ترین موزه جهان است اما، توریست‌های این شهر از رفتار غیرصمیمی مردم محلی کمی ناامید شدند.

st. peterspurg

 

مسکو به لحاظ داشتن جاذبه‌های تاریخی و گردشگری مکان‌های بسیاری برای بازدید دارد اما رفتار غیر صمیمانه مردم شهر، فضای عمومی غیردوستانه و همچنین ترافیک زیاد در سطح شهر باعث شده که نام این شهر در لیست قرار بگیرد.

moscow

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.