با عمان ایر آشنا شوید

عمان ایر در سال ۲۰۱۱ به عنوان یکی از هواپیمایی‌های چهارستاره در بین ایرلاین‌های دنیا شناخته شده‌است. هواپیمایی پادشاهی عمان که از سال ۱۹۹۳ شاهد تحولات زیادی بوده و یکی از شناخته‌شده‌ترین خطوط هواپیمایی خاورمیانه است. پروازهای مستقیم بین فرودگاه‌های مسقط، ابوظبی، بحرین، دوحه، دوبی، ریاض، دمام، مدینه، کویت در منطقه‌ی خلیج فارس و امان، قاهره، تهران، مشهد و دارالسلام در خاورمیانه و افریقا از پر ترددترین پروازهای منطقه‌است.

عمان ایر
عمان ایر

در حال حاضر این شرکت هواپیمایی شش بویینگ ۷۸۷، شش ایرباس ۳۳۰-۳۳۰S،  چهار ایرباس ۳۳۰-۲۰۰s،   پنج بویینگ ۷۳۷-۹۰۰s، بیست و دو بویینگ ۷۳۷-۸۰۰ و چهار امبرار ۱۷۵s را در خطوط هوایی خود جای داده‌است که پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۳ نزدیک به ۷۰ هواپیمای مسافربری برتر را در ناوگان خود جای دهد و جوایز بین‌المللی زیادی را از طرف سازمان‌های وابسته و آراء مردمی بدست آورد.

عمان ایر
عمان ایر

مینی‌سوییت‌های فرست‌کلس، و صندلی‌های تخت‌خواب شو و صندلی‌های شاخص بیزینس کلس با دسترسی‌ مجزا به راهرو و سیستم سرگرمی صوتی و تصویری مستقل برای پروازهای اکونومی از دیگر امکانات این شرکت هواپیمایی برای سه کلاس پروازی است.

عمان ایر
عمان ایر

این شرکت هواپیمایی با همکاری شرکت‌های هواپیمایی بزرگی چون لوفتانزا، ترکیش ایر، هواپیمایی سنگاپور و سریلانکا و رویال جوردانین، توانسته‌است در زمینه‌ی همکاری با کدهای مشترک و پروازهای کانکت برای مسیرهای طولانی و همچنین کرایه‌ی ماشین و رزرواسیون هتل‌های درجه‌ی یک جهان در صدر شرکت‌های هواپیمایی عربی قرار گیرد.

عمان ایر
عمان ایر

لانژ فرست‌کلس و بیزینس کلس فرودگاه مسقط و موسیقی خاص این بخش محیطی آرامش‌بخش را برای استراحت در توقفات طولانی‌مدت شما فراهم می‌کند.

عمان ایر
عمان ایر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.