درباره سنگاپور

مهد اولین پارک حیات وحش در جهان ...

تصاویر شهر سنگاپور

جزیره سنتوزا

این جزیره لقب زمین بازی محبوب آسیا را به خود اختصاص داده است هر ساله حدود 5 میلیون بازدید کننده دارد.مرکز جاذبه های گردشگری فراوانی از قبیل ساحل زیبای استوایی به طول 2 کیلو متر، دو زمین بازی گلف، دو هتل 5 ستاره و استراحتگاههای زیبادر این جزیره وجود دارد.

باغ وحش سنگاپور

باغ وحشی با مساحت ۲۸ هکتاردر ناحیه آبگیر مرکزی در سنگاپور است.حدود ۳۱۵ گونه جانور در این باغ وحش وجود دارد.هر سال ۱.۵ میلیون نفر از این باغ وحش دیدن می‌کنند.

پارک یونی ورسال

یونیورسال یکی از تفریحات سنگاپورمی باشد که در جزیره سنتوزا واقع شده است. این پارک يک مجموعه تفريحي بسيار بزرگ و بسيار مدرن و بسيار زيبا است که بازدید کامل و استفاده از مجموعه تقريبا يک روز طول می کشد.همچنین شامل پارک آبي، سينما چهار بعدي، انواع و اقسام بازيهاي هيجاني، نیز می باشد. یونیورسال استودیو یکی از بهترین تفریحات در سنگاپور به شمار میرود.

خیابان ارچاد

این خیابان که 2.5 کیلومتر می باشد بیشترین فروشگاه ها و مراکز خرید را در خود جای داده است. این جاده دربرگیرنده شیک ترین فروشگاه ها و رستوران ها و هتل های لوکس می باشد.

خیابان کلارک کی

یکی از مناطق گردشگری سنگاپورکه توریست زیادی را به خود جذب کرده است منطقه کلارک کی (اسکله کلارک) است. این منطقه بواسطه رستورانها، و تفریحات اطراف یکی از مکانهایی شده که توجه هر توریستی را به خود جلب می کند.

گالری ملی سنگاپور

بزرگترین موزه و گالری در سنگاپور و جنوب شرق آسیا که مجموعه بی نظیری از اشیاء، آثار باستانی و هنری را در خود جای داده است. دارا بودن بیش از ۸۰۰۰ قطعه اثر هنری معاصر از قرن نوزدهم تا حال حاضر این موزه- گالری را به بزرگترین مجموعه در آسیا جنوب شرق تبدیل کرده است. تمرکز اصلی این موزه بر نمایش هنر معاصر به همراه تلفیقی از نمایش غنای فرهنگی می باشد.

موزه تمدن آسیایی

تلفیقی از تمدن آسیای کهن در این موزه به نمایش درآمده است. تمدنی از مردمان ساکن در کنار رود سنگاپور. نکته جالب توجه در مورد موزه این هست که علاوه بر نمایش آثار قدیمی امکان تجربه حس دوران کهن را برای بازدیدکنندگان اعم از بزرگسالان و کودکان فراهم کرده است تا علاوه بر آموزش لحظات شادی را سپری کنند.

موزه ملی سنگاپور

قدیمی ترین و مهمترین موزه سنگاپور، مکان نمایش هنری و تاریخ این کشور. اگر زمان دیدن هیچ کدام از موزه های سنگاپور را ندارید تماشای موزه ملی سنگاپور را از دست ندهید. تصور کنید در یک مکان تاریک زندگی مردم سنگاپور توسط ویدئو ها و اشیاء قدیمی با یک سمفونی ملایم به شما نشان داده می شود.

محله چینی ها یا پارک مرلیون

این مکان در سال ۱۸۲۱ هنگامی که اجناس ارزان قیمت چینی از شهر Xiamen Fujian چین وارد سنگاپور شد بازگشایی شد. مسافرین که از چین آمده بودند و همگی مرد بودند در اطراف جنوب رودخانه سنگاپور که به Telok Ayer معروف است مسکن گزیدند.

همین الان

تور خودتو بساز