درباره کوالالامپور+سنگاپور

کوالالامپور یا به طور رسمی قلمرو فدرال کوالالامپور، پایتخت مالزی، پر جمعیت‌ترین شهر این کشوره و مقصدی عالی برای سفر به شمار می‌ره که جاذبه‌های گردشگری زیادی داره. کوالالامپور، با 9/8 میلیون نفر بازدیدکننده در سال، ششمین شهر پربازدید جهان به شمار میره. سنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیاست و کوچک‌ترین کشور این منطقه نیز محسوب میشه با این حال، این کشور یکی از کشورهای ثروتمند و مدرنه و از 63 جزیره تشکیل شده.

تصاویر شهر کوالالامپور+سنگاپور

گنتینگ هایلند

یکی ازمناطق دیدنی مالزی است که در شمال کوالالامپور قرار دارد.در این مجموعه پارک بازی در فضای باز و همچنین پارک بازی در فضای بسته وجود دارد.بلندترین وسریعترین تله کابین آسیای جنوب شرقی در این مجموعه قرار دارد.

برج پتروناس

برج های دوقلوی پتروناس که متعلق به شرکت نفتی پتروناس مالزی می باشنددر حال حاضر بلندترین برجهای دوقلوی جهان می باشند که یکی از مکانهای توریستی شهر کوالالامپور را بوجود آورده اند.

مرکز خرید تایمز اسکوئر

این مرکز خرید بسیار بزرگ با بیش از 1000 مغازه و 65 رستوران بدون شک چیزی بیشتر از یک پاساژ ساده است. شما می توانید یکی از مجهزترین شهر بازی های سر پوشیده مالزی و قطار تفریحی بسیار وحشتناک آن را در طبقه ی 5 تا 8 اینجا ببینید.از طبقه ی سوم این مجموعه به بعد، مغازه های پوشاک و کیف و کفش وجود دارد، که اجناس با قیمت بسیار مناسب و ارزان می باشد.

خیابان بوکیت بینتانگ

این خیابان بوکیت بینتانگ مالزی یکی از اصلی ترین خیابانهای توریستی مالزی است و رستورانها ،هتلها و مراکز خرید مالزی در این خیابان واقع شده است.امکانات خرید برای همه در این خیابان فراهم است.و گردشگران با هر توان مالی میتوانند در آنجا به تفریح بپردازند.

مرکز خرید پاویلیون

این مرکز خرید در منطقه ی بوکیت بینتانگ واقع شده است. این مرکز از سه جز اصلی: خرده فروشی، دفاتر اداری و دو برج مسکونی تشکیل شده است.در این فروشگاه معتبرترین برندهای جهانی، در کنار لوکس ترین بوتیک ها قرار دارد. این مرکز خرید یکی از محبوبترین مراکز خرید شهر کوالالامپور است.

مرکز خرید لویات پلازا

لویات پلازا یکی از مراکز خرید شلوغ در کوالالامپور است. این مرکزخرید ۱۲ طبقه دارای فروشگاه های انواع کالاهای الکترونیکی و کامپیوتری است و یکی از معروفترین مکان های شهر برای خرید این محصولات است.

مرکز خرید بی بی پلازا

اسم این مرکز خرید کوتاه شده بوکیت بینتانگ پلازا هست که خود بوکیت به معنی تپه و بینتانگ به معنی ستاره هست. بی بی پلازا نیز از جمله قدیمی ترین مراکز خرید مالزی و مراکز خرید در کوالالامپور میباشد. این مرکز در مجاورت مرکز خرید سونگای وانگ واقع شده است، بعبارتی این دو مجموعه بهم پیوسته میباشند

خیابان آمپانگ

ایرانیان مقیم کوالالامپور غالباً در این خیابان سکونت دارند. سفارت ایران نیز در این خیابان واقع شده است. وجود مدرسه ایرانی از جمله نانوایی، سوپرمارکت، رستوران و.. از ویژگی های مهم این منطقه به حساب می آید.

همین الان

تور خودتو بساز