درباره بالی

بالی؛ یكي از محبوب‌ترين مقاصد گردشگري جهان، سالهاست که به عنوان بهترين جزيره توریستی از طرف مجله معتبر و بين المللي مسافرت انتخاب میشه. این جزیره پر از جاذبه های طبیعی و گردشگریه. شما میتونید از کیلومترها سواحل شنی، سواحل مرجانی، مزراع زیبای پله پله برنج در دامنه‌ها، آتشفشان‌های فعال با شکوه، غارهای مرموز و جنگل های بارانی گرمسیری زیبا در سفری کوتاه بازدید کنید

تصاویر شهر بالی

منطقه نوسادوا

یکی از مناطق ساحلی بالی که از ابتدا در راستای جذب گسترده گردشگران خارجی توسعه یافته است.با ورود به این جزیره به جهانی پرزرق و برق و لوکس که بزرگترین هتلهای جهان را در خود جای داده است وارد می شوید.

آتشفشان کینتامانی

در روستای کینتامانی دریاچه ی بسیار زیبای باتور و آتشفشان کینتامانی به چشم می خورد.رسیدن به این نقطه از کوتا تقریباً یک ساعت بطول خواهد انجامید و صرف نهار در رستوران کنار دریاچه و با منظره قله آتشفشان کینتامانی بسیار مسرت بخش است

معبد اولا واتو

این معبد که از معابد بسیار زیبای بالی است در منطقه ای بسیار زیبا و رویایی در جنوبی ترین نقطه بالی و بر فراز صخره مرجانی سیاه رنگی بر فراز امواج خروشان اقیانوس هند واقع گردیده است. بازدید از این معبد افسانه ای را به هنگام غروب خورشید توصیه می کنیم.

منطقه کوتا

این دهکده که محلی جذاب در بالی برای جوانان محسوب می شود ساحلی محبوب برای موج سواری داردو غروب هایی بسیار زیبا دارد . این دهکده مملو از رستوران ها ،مغازه ها و امکالنات دیگر برای توریست هاست . در کوتا هنرمندان بسیاری برای توریست ها موسیقی محلی بالی را اجرا میکنند.

همین الان

تور خودتو بساز