درباره بانکوک

تصاویر شهر بانکوک

باغ رز

باغ رز با مساحتی حدود 75 کیلومتر مربع در 32KM غرب بانکوک قرار دارد و توسط دریاچه ای زیبا احاطه شده است که از دور عطر خوش رزها به مشام می رسد. در این باغ نمایش های جذابی همچون رقص محلی تایلندی، بوکس تایلندی، شمشیربازی و شوی فیل ها اجرا می شود و گردشگران تور تایلند میتوانند برای تماشا به این باغ زیبا بروند.علاوه بر اين نمايش ها صنايع دستي تايلند هم تو اين باغ نمايش داده مي شود.

بازار روی آب

ازار شناور بانکوک در 80km غرب بانکوک واقع شده است. همه روزه از صبح زود تا ظهر، فروشندگان محصولات خود را در قایق های شناور بر روی آب برای فروش عرضه می کنند. این بازار واقع بر کانال شهر بانکوک که هميشه پر از فروشندگان و خريداراني است که حال خريد و فروش محصولات گياهي و سبزي و غذاهاي محلي هستند , از مراکز خرید بانکوک است که برای گردشگران تور تایلند بسیار جذاب است و جزو دیدنی های بانکوک محسوب میشود

مزرعه تمساح ها

بزرگترين مرکز پرورش و نگهداري کروکوديل در جهان مزرعه تمساح بانکوک در 25 کيلومتري جنوب بانکوک، قرار دارد که بيش از 30 هزار تمساح را در خود جاي داده است. این مکان از دیدنی های بانکوک میباشد.تمساح هاي اين مرکز که بيش از 30 سال است در محوطه اي وسيع و کاملاً امن نگهداري ميشوند، در اندازه هاي مختلف از چند سانت تا 6 متر وجود دارندو محل پرورش اين تمساح ها در سال 1950 به منظور حفظ و تغذيه اين حيوان که در معرض انقراض قرار داشت ايجاد شد و در ساليان بعد به مکاني براي استفاده از گوشت و پوست اين خزندگان تغيير يافت.

کاخ پادشاهی

یکی از مکان هایی که هر گردشگری در تایلند از آن بازدید می نماید، کاخ پادشاهی و معبد بودای زمردین Emerald می باشد . بودای زمردین مقدس ترین مجسمه بودا در کشور تایلند است که از پشم سبز ساخته و بالباسی توسط پادشاه تایلند طی مراسم ویژه ای تعویض می شوند.

همین الان

تور خودتو بساز