درباره سان سیتی

این شهر مجموعه ای ازامکانات تفریحی و ورزش های آبی در دل آفریقا را در خود جای داده است

تصاویر شهر سان سیتی

زمین گلف لاست سیتی

این زمین ۱۸ حفره ای که بر روی یک تپه واقع شده تجربه ای باورنکردنی به بازیکنان میدهد. در دریاچه های این زمین، ۳۸ کروکودیل واقعی دو متری شنا میکنند.

پرواز با بالون بر فراز پیلانسبرگ

بهترین راه دیدن پارک زیبای پیلانسبرگ و حیات وحش آن، بدون شک پرواز بر فراز آن است. این ماجراجویی هیجان انگیز حدود ۴ ساعت به طول میانجامد.

پورتوریا

قدیمی ترین پایتخت اجرائی و اداری کشور آفریقای جنوبی است.ازجاذبه های گردشگری و اماکن دیدنی و تفریحی این شهر می توان به باغ ملی گیاه شناسی،باغ های ملی جانورشناسی آفریقای جنوبی،ساختمان های اتحادیه،منطقه حفاظت شده طبیعی واندربروم می توان اشاره کرد.

اینترتیمنت سنتر

یکی از مکان های تفریحی سان سیتی entertainment center است که در واقع محلی سر پوشیده و شامل امکانات مختلف تفریحی از جمله کازینو ، شهر بازی کودکان ، سالن کنسرت ، سینما ، انواع رستوران ها ی بین المللی ، مراکز خرید صنایع دستی و سالن های بازی های گروهی مانند بینگو می باشد .

دنیای آبی سان سیتی

سان سیتی انواع مختلفی از ورزش های هیجان انگیز به خصوص ورزش های آبی را به توریست ها ارائه میدهد. شنا، بلند شدن در هوا با چتر به کمک اتومبیل یا قایق موتورى، اسکی روی آب و البته قایق سواری، گلف، تنیس، اسکواش، دوچرخه سواری کوهستانی و اسب سواری از جمله تفریحات سان سیتی محسوب میشوند.

مزرعه تمساح

در این مزرعه بیش از 800 نوع تمساح زندگی میکند و در روزهای شنبه و یکشنبه مراسم غذا دادن به این تمساح ها اجرا میشود. این مزرعه از پارک شیرها 2 کیلومتر فاصله دارد.

دهکده فرهنگی موتسنگ

فرهنگ، سنت ها، معماری، لباس های شاهانه و محلی هشت قبیله اصلی آفریقای جنوبی را میتوانید در دهکده موستانگ از نزدیک لمس کنید. این دهکده به مردم سراسر دنیا فرصتی میدهد تا فرهنگ و هنر غنی آفریقا را بشناسند و از طریق موسیقی و حرکات موزون خاص آنها، با افسانه های آفریقایی آشنا شوند. توریست ها میتوانند در این دهکده از صنایع دستی هنری و غذاهای محلی آفریقا لذت ببرند

همین الان

تور خودتو بساز