درباره گوا

گوا زیباترین و پاکترین شهر هند

تصاویر شهر گوا

کلیسای بوم ژیزوس

کلیسای بوم ژیزوس گوا که به کلیسای زاویر مقدس مشهور است و یکی از جاذبه های گردشگری گوا محسوب می شود.در این کلیسا جسد مومیایی‌شده‌ی مبلغ دین مسیحیت، زاویر مقدس در تابوتی شیشه‌ای نگهداری می‌شود و هرده سال یکبار جسد را از طاق بیرون می آورند تا بازدید کنندگان آن را از نزدیک ببینند.

ساحل پالولم

در سفرتان به سمت جنوب گوا، سعی کنید حداقل یک روز را در ساحل پالولم به سر ببرید.ارزش سفر به سمت این ساحل با وجود یک جاده‌ی صاف و مستقیم به همراه درختانی در هر دو طرف جاده دو چندان می‌شود. در واقع پالولم جنوبی‌ترین ساحل گوا محسوب می‌شود. ساحلی بسیار آرام که آن را برای قایق‌سواری در هنگام غروب مناسب می کند.

آبشار دودهساگار(Dudhsagar)

یکی از بزرگترین و همچنین زیباترین آبشارهای گوا است. صدای خروش آب‌های قدرتمند در حال سقوط و البته مناظر زیبای اطراف آبشار هرکسی را محو خود خواهد کرد.برای رسیدن به این مکان بهتر است که توسط ماشین جیپ به این مکان حرکت کنید

بازار‌ آنجونا

از جمله مناطقی می باشد که دیدن آن خالی از لطف نیست. موارد فوق العاده و بسیار جالبی از جمله چای، گیاهان دارویی، جواهرات و لباس در این بازار پیدا می شود که خریدن آن ها و حتی دیدنشان بسیار هیجان انگیز خواهد. بودن در چنین بازاری که پر از مردم محلی است لذتی است که به سختی فراموش می‌شود.

ساحل باگا

ساحل باگا یکی از بهترین سواحل گوآ محسوب شده و بین گردشگران بسیار محبوب است.مردم در اینجا شاد و سرزنده بوده و آماده ی خنده، تفریح و مهمانی می باشند.این ساحل دارای تمامی امکانات و تفریحات آبی و انواع رستوران ها می باشد.

فروشگاه Big G

این فروشگاه یکی از معروف ترین فروشگاه های گوا است و به نوعی محبوب ترین فروشگاه این شهر هم حساب می شود.در این مجموعه تمام چیزهایی را که به آن نیاز دارید از جمله لوازم آرایش ، پوشاک مردانه ، زنانه و حتی بچگانه را خریداری کنید. از دیگر امکانات این مجموعه ، محدوده بازی برای بچه هاست.

فروشگاه آكرون آركيد

در این فروشگاه می توانید بهترین برند ها را با مناسب ترین قیمت ها خریداری کنید. بازدیدکنندگان اين فروشگاه معمولا کسانی هستند که به کیفیت اجناس اهمیت می دهند. در این فروشگاه اجناسی پیدا می کنید که شاید در هیچ جای دیگر گوا نتوانید پیدا کنید.

ساحل دونا پائولا

یکی از بهترین نقاط در گوا که باعث می شود آن را کمی شلوغ کند و دارای ورزش های آبی، بندرگاه، سواحل صخره ای است. دونا پائولا در 6 کیلومتر جنوب غرب پانجی است.

بازار پانجیم

پانجیم بازار ترکیبی از دکه های خیابانی سمت و همچنین مراکز خرید است که یک تجربه منحصر به فرد است. بازار محبوب برای محصولاتی از قبیل آجیل بادام زمینی، آب گوجه فرنگی، صنایع دستی محلی، و ادویه جات ترشی جات Goan است.

ساحل کالانگوت

مجاور ساحل باگا ورزش های آبی، بازارها، رستوران ها، غذای خوب باعث شده که محل اقامت خوبی باشد . کالانگوت معروف به شب زنده داری و بارهای معروف گوا از جمله تیتو و دیگربارها در آن جا قرار دارد و ساحل کالانگوت در 16 کیلومتری شمال پانجی و 2 کیلومتر از باگا واقع شده است.

بازار Mackie’s Night

این بازار در امتداد ساحا باگا قرار دارد . تورسیت ها بعد از استفاده از ساحل برای خرید به این محل می ایند . بیشتر توجه در این بازار به کاروان های زنده موسیقی چینی و هندی است که همراه با غذاهای تبتی محیط جالبی را رقم میزنند.

ساحل واگاتور

ساحل با ماسه سفید همراه با درختان احاطه شده نارگیل که جلوه خواصی به این ساحل داده است این ساحل در بین توریست ها بسیار معروف بوده و ورزشهای ابی تماما در ان وجود دارد در امتداد ساحل – موسیقی در طول شب پخش میشود و تا صبح به جشن و پایکوبی میپردازند.

ساحل میرامار

یکی از محبوب ترین و شلوغ ترین سواحل است و در نزدیکی مغازه های خیابان محلی و رستوران ها است. کلیساهای اصلی گوا در Panajim واقع شده است و ساحل میرامار در3 کیلومتر جنوب غرب پانجی واقع شده است.

همین الان

تور خودتو بساز